Plugins - Code Snippets - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (219 entries)

en:  Here you can add a new snippet, or edit an existing one.
nl:  Hier kun je een nieuwe snippet toevoegen of een bestaande snippet bewerken.

en:  Here you can load snippets from a code snippets export file into the database alongside existing snippets.
nl:  Hier kan je snippets uit een exportbestand van code snippets in de database laden naast bestaande snippets.

en:  Here you can manage your existing snippets and perform tasks on them such as activating, deactivating, deleting and exporting.
nl:  Hier kan je je bestaande snippets beheren en er taken op uitvoeren zoals activeren, deactiveren, verwijderen en exporteren.

en:  for &ldquo;%1$s&rdquo; on line %2$d
nl:  voor &ldquo;%1$s&rdquo; op regel %2$d

en:  for &ldquo;%s&rdquo;
nl:  voor &ldquo;%s&rdquo;

en: %s ago
nl: %s geleden

en: 'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: "Annuleren" om te stoppen, "Oké" om te verwijderen.

en: (Maximum size: %s)
nl: (Maximale grootte: %s)

en: <strong>Have feedback on Code Snippets?</strong> Please take the time to answer a short survey on how you use this plugin and what you'd like to see changed or added in the future.
nl: <strong> Heb je feedback over Code Snippets? </strong> Neem de tijd om een ​​korte enquête in te vullen over hoe je deze plugin gebruikt en wat je in de toekomst gewijzigd of toegevoegd zou willen zien.

en: <strong>Warning:</strong> Safe mode is active and snippets will not execute! Remove the <code>CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE</code> constant from <code>wp-config.php</code> to turn off safe mode. <a href="https://github.com/sheabunge/code-snippets/wiki/Safe-Mode" target="_blank">Help</a>
nl: <strong> Waarschuwing: </strong> Veilige modus is actief en snippets worden niet uitgevoerd! Verwijder de constante <code> CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE </code> uit <code> wp-config.php </code> om de veilige modus uit te schakelen. <a href="https://github.com/sheabunge/code-snippets/wiki/Safe-Mode" target="_blank"> Help </a>

en: About
nl: Over deze plugin

en: About Plugin
nl: Over de plugin

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate by Default
nl: Als standaard activeren

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Actief <span class="count"> (%s) </span>
nl[1]: Actief <span class="count"> (%s) </span>

en: Add New Snippet
nl: Nieuw snippet toevoegen

en: Adding Snippets
nl: Snippets aan het toevoegen

en: Afterwards, you will need to visit the <a href="%s">All Snippets</a> page to activate the imported snippets.
nl: Daarna zul je naar de pagina <a href="%s">Alle snippets</a> moeten gaan om de geïmporteerde snippets te activeren.

en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Alle <span class="count"> (%s) </span>
nl[1]: Alle <span class="count"> (%s) </span>

en: All settings have been reset to their defaults.
nl: Alle instellingen zijn teruggezet naar hun standaardwaarden.

en: Allow this snippet to be activated on individual sites on the network
nl: Toestaan ​​dat deze snippet wordt geactiveerd op afzonderlijke sites in het netwerk

en: An easy, clean and simple way to run code snippets on your site. No need to edit to your theme's functions.php file again!
nl: Een eenvoudige, schone en simpele manier om code snippets aan je site toe te voegen. Je hoeft nooit meer je thema's functions.php te wijzigen!

en: An error occurred when attempting to activate
nl: Er is een fout opgetreden bij een poging om te activeren

en: An error occurred when processing the import files.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van de importbestanden.

en: An error occurred when saving the snippet.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de snippet.

en: Another version of Code Snippets appears to be installed. Deactivating this version.
nl: Een andere versie van Code Snippets lijkt geïnstalleerd te zijn. Deactiveer deze versie.

en: Auto Close Brackets
nl: Haakjes automatisch sluiten

en: Auto-close brackets and quotes when typed.
nl: Sluit haakjes en aanhalingstekens automatisch wanneer ze worden getypt.

en: Be sure to check your snippets for errors before you activate them, as a faulty snippet could bring your whole blog down. If your site starts doing strange things, deactivate all your snippets and activate them one at a time.
nl: Zorg ervoor dat je je snippets controleert op fouten voordat je ze activeert, aangezien een defect snippet je hele blog kan neerhalen. Als je site vreemde dingen gaat doen, deactiveert je al je snippets en activeert je ze één voor één.

en: Begin searching
nl: Begin het zoeken

en: CSS-Tricks
nl: CSS trucs

en: Cannot redeclare %s.
nl: Kan %s niet opnieuw declareren.

en: Cannot redeclare class %s.
nl: Kan klasse %s niet opnieuw declareren.

en: Cannot redeclare function %s.
nl: Kan functie %s niet opnieuw declareren.

en: Cannot redeclare interface %s.
nl: Kan interface %s niet opnieuw declareren.

en: Choose files from your computer:
nl: Kies een bestand van je computer:

en: Choose one or more Code Snippets (.xml or .json) files to upload, then click "Upload files and import".
nl: Kies een of meer code snippets bestanden (.xml of .json) om te uploaden en klik vervolgens op"Bestanden uploaden en importeren".

en: Clear Filters
nl: Verwijder filters

en: Clear List
nl: Duidelijke lijst

en: Clone
nl: Kloon

en: Code Direction
nl: Code volgorde

en: Code Editor
nl: Code editor

en: Complete Uninstall
nl: Volledige deinstallatie

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description Editor
nl: Beschrijvingsbewerker

en: Disable Shortcode Syntax Highlighter
nl: Schakel de shortcode syntaxmarkeerder uit

en: Disable the syntax highlighting for the [code_snippet] shortcode on the front-end
nl: Schakel de front-end syntax markering voor de [code_snippet] shortcode uit

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Do not import any duplicate snippets; leave all existing snippets unchanged.
nl: Importeer geen dubbele snippets; laat alle bestaande snippets ongewijzigd.

en: Don't Panic
nl: Geen paniek

en: Donate
nl: Doneren

en: Duplicate Snippets
nl: Dupliceer snippets

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

en: Editor Preview
nl: Editor voorbeeld

en: Enable Scope Selector
nl: Bereikkiezer inschakelen

en: Enable Snippet Descriptions
nl: Schakel snippet beschrijvingen in

en: Enable Snippet Tags
nl: Schakel snippet tags In

en: Enable all features of the visual editor
nl: Schakel alle functies van de visuele bewerker in

en: Enable the add media buttons
nl: Schakel de 'voeg media toe' knoppen in

en: Enable the scope selector when editing a snippet
nl: Schakel de bereikkiezer in bij het bewerken van een snippet

en: Enter a list of tags; separated by commas
nl: Voer een lijst met tags in; gescheiden door komma's

en: Enter title here
nl: Titel hier invoeren

en: Example CSS snippet
nl: Voorbeeld CSS snippet

en: Example HTML shortcode
nl: voorbeeld HTML shortcode

en: Example JavaScript snippet
nl: Voorbeeld JavaScript snippet

en: Execute Once
nl: Eenmalig uitvoeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Exporting
nl: Aan het exporteren

en: Filter
nl: Filteren

en: Find next
nl: Volgende zoeken

en: Find previous
nl: Vorige zoeken

en: Finding Snippets
nl: Snippets aan het zoeken

en: For more information:
nl: Voor meer informatie:

en: General
nl: Algemeen

en: Here are some links to websites which host a large number of snippets that you can add to your site:
nl: Hier zijn enkele links naar sites die een groot aantal snippets hosten die je aan je site kunt toevoegen:

en: Highlight Selection Matches
nl: Markeer selectie overeenkomsten

en: Highlight all instances of a currently selected word.
nl: Markeer alle exemplaren van het huidige geselecteerd woord.

en: How many spaces a block should be indented.
nl: Met hoeveel spaties een blok moet inspringen.

en: If something goes wrong with a snippet and you can't use WordPress, you can cause all snippets to stop executing by adding <code>define('CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE', true);</code> to your <code>wp-config.php</code> file. After you have deactivated the offending snippet, you can turn off safe mode by removing this line or replacing <strong>true</strong> with <strong>false</strong>.
nl: Als er iets misgaat met een snippet en je WordPress niet kan gebruiken, kan je ervoor zorgen dat alle snippets niet meer worden uitgevoerd door <code> define ('CODE_SNIPPETS_SAFE_MODE', true); </code> toe te voegen aan je <code> wp-config. php </code> -bestand. Nadat je het aanstootgevende snippet hebt gedeactiveerd, kan je de veilige modus uitschakelen door deze regel te verwijderen of <strong> true </strong> te vervangen door <strong> false </strong>.

en: If you prefer, you can close this page and discard the changes you just made. No changes will be made to this site.
nl: Indien het uw voorkeur heeft, kunt u deze pagina sluiten en de wijzigingen die u zojuist heeft gemaakt weggooien. Er zullen geen wijzigingen worden aangebracht op deze website.

en: Ignore any duplicate snippets: import all snippets from the file regardless and leave all existing snippets unchanged.
nl: Negeer dubbele snippets: importeer alle snippets ongeacht het bestand en laat alle bestaande snippets ongewijzigd.

en: Import Snippets
nl: Importeer snippets

en: Import snippets from a code snippets export file
nl: Snippets importeren uit een exportbestand voor code snippets

en: Imported snippets will be added to the database along with your existing snippets. Regardless of whether the snippets were active on the previous site, imported snippets are always inactive until activated using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
nl: Geïmporteerde snippets worden samen met je bestaande snippets aan de database toegevoegd. Ongeacht of de snippets actief waren op de vorige site, geïmporteerde snippets zijn altijd inactief totdat ze worden geactiveerd via de pagina <a href="%s">Snippets beheren</a>.

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Inactief <span class="count"> (%s) </span>
nl[1]: Inactief <span class="count"> (%s) </span>

en: Indent Unit
nl: Inspring eenheid

en: Indent With Tabs
nl: Inspringing met tabs

en: It looks like you don't have any snippets.
nl: Het lijkt erop dat je geen snippets hebt.

en: Line Numbers
nl: Lijn nummers

en: Make the 'Save and Activate' button the default action when saving a snippet.
nl: Maak de 'Opslaan en activeer' knop de standaard actie wanneer een snippet opgeslagen wordt.

en: Manage your existing snippets
nl: Beheer je bestaande snippets

en: Media Buttons
nl: Media knoppen

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: More places to find snippets, as well as a selection of example snippets, can be found in the <a href="https://github.com/sheabunge/code-snippets/wiki/Finding-snippets">plugin documentation</a>.
nl: Meer plaatsen om snippets te vinden, evenals een selectie van voorbeeld snippets, zijn te vinden in de <a href="https://github.com/sheabunge/code-snippets/wiki/Finding-snippets">documentatie voor plugins</a>.

en: Name
nl: Naam

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: Network Active
nl: Netwerk actief

en: Network Deactivate
nl: Netwerk deactiveren

en: Network Only
nl: Alleen netwerk

en: No snippets were found matching the current search query. Please enter a new query or use the "Clear Filters" button above.
nl: Er zijn geen snippets gevonden die overeenkomen met de huidige zoekopdracht. Voer een nieuwe zoekopdracht in of gebruik de knop "Filters wissen" hierboven.

en: No snippets were imported.
nl: Er werden geen snippets geïmporteerd.

en: Only run in administration area
nl: Alleen uitvoeren in beheergebied

en: Only run on site front-end
nl: Alleen uitvoeren op site front-end

en: Only run once
nl: Eénmalig uitvoeren

en: Order snippets by date
nl: Sorteer snippets op datum

en: Order snippets by last modification date by default in the snippets table.
nl: Sorteer snippets standaard op laatste wijzigingsdatum in de snippets tabel.

en: Order snippets by name
nl: Sorteer snippets op naam

en: Order snippets by name by default in the snippets table.
nl: Sorteer snippets standaard op naam in de snippets tabel.

en: Overview
nl: Overzicht

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet
nl: Parse fout: syntaxisfout, onverwacht einde van snippet

en: Parse error: syntax error, unexpected end of snippet.
nl: Parse fout: syntaxisfout, onverwacht einde van snippet.

en: Perhaps you would like to add a new one?
nl: Misschien wilt je een nieuwe toevoegen?

en: Persistent search
nl: Aanhoudend zoeken

en: Please be sure to check that your snippet is valid PHP code and will not produce errors before adding it through this page. While doing so will not become active straight away, it will help to minimise the chance of a faulty snippet becoming active on your site.
nl: Zorg ervoor dat je controleert of je snippet geldige PHP-code is en geen fouten veroorzaakt voordat je het via deze pagina toevoegt. Hoewel dit niet meteen actief wordt, helpt het de kans te verkleinen dat een defect snippet op je site actief wordt.

en: Please use the back button in your browser to return to the previous page and try to fix the code error.
nl: Gebruik de terugknop in de browser om terug te keren naar de vorige pagina en probeer de codefout te corrigeren.

en: Plugin Website
nl: Plugin site

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Recently Active <span class="count">(%s)</span> | Recently Active <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Recentelijk actief <span class="count"> (%s) </span>
nl[1]: Recentelijk actief <span class="count"> (%s) </span>

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace all
nl: Vervang alles

en: Replace any existing snippets with a newly imported snippet of the same name.
nl: Vervang bestaande snippets door een nieuw geïmporteerde snippet met dezelfde naam.

en: Reset to Default
nl: Herstel naar standaardwaarden

en: Row Height
nl: Rijhoogte

en: Run Once
nl: Eénmalig uitvoeren

en: Run snippet everywhere
nl: Snippet overal uitvoeren

en: Safe Mode
nl: Veilige modus

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Changes and Activate
nl: Bewaar Wijzigingen en Activeer

en: Save Changes and Deactivate
nl: Wijzigingen opslaan en deactiveren

en: Save Changes and Execute Once
nl: Wijzigingen opslaan en eenmaal uitvoeren

en: Save Snippet
nl: Snippet opslaan

en: Save Snippet and Activate
nl: Snippet opslaan en activeren

en: Save Snippet and Deactivate
nl: Snippet opslaan en deactiveren

en: Save Snippet and Execute Once
nl: Snippet opslaan en eenmalig uitvoeren

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Scope
nl: Reikwijdte

en: Search Installed Snippets
nl: Doorzoek de geïnstalleerde snippets

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Selected snippets <strong>activated</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong> geactiveerd </strong>.

en: Selected snippets <strong>cloned</strong>.
nl: Geselecteerde snippets zijn <strong>gekloond</strong>.

en: Selected snippets <strong>deactivated</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong> gedeactiveerd </strong>.

en: Selected snippets <strong>deleted</strong>.
nl: Geselecteerde snippets <strong> verwijderd </strong>.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Shared on Network
nl: Gedeeld op het netwerk

en: Sharing Settings
nl: Instellingen delen

en: Show all tags
nl: Toon alle tags

en: Show line numbers to the left of the editor.
nl: Toon regelnummers aan de linkerkant van de editor.

en: Show snippet descriptions on admin pages
nl: Toon snippet beschrijving op de beheerder pagina's

en: Show snippet tags on admin pages
nl: Toon snippet tags op admin pagina's

en: Snippet <strong>activated</strong>.
nl: Snippet <strong>geactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>added</strong> and <strong>activated</strong>.
nl: Snippet <strong>toegevoegd</strong> en <strong>geactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>added</strong> and <strong>executed</strong>.
nl: Snippet <strong>toegevoegd</strong> en <strong>uitgevoerd</strong>.

en: Snippet <strong>added</strong>.
nl: Snippet <strong>toegevoegd</strong>.

en: Snippet <strong>cloned</strong>.
nl: Snippet <strong>gekloond</strong>.

en: Snippet <strong>deactivated</strong>.
nl: Snippet <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>deleted</strong>.
nl: Snippet <strong>verwijderd</strong>.

en: Snippet <strong>executed</strong>.
nl: Snippet <strong>uitgevoerd</strong>.

en: Snippet <strong>updated</strong> and <strong>activated</strong>.
nl: Snippet <strong>geüpdatet</strong> en <strong>geactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>updated</strong> and <strong>deactivated</strong>.
nl: Snippet <strong>geüpdatet</strong> en <strong>gedeactiveerd</strong>.

en: Snippet <strong>updated</strong>.
nl: Snippet <strong>geüpdatet</strong>.

en: Snippets &raquo; Settings
nl: Snippets &raquo; Instellingen

en: Snippets Settings
nl: Snippets instellingen

en: Snippets are similar to plugins - they both extend and expand the functionality of WordPress. Snippets are more light-weight, just a few lines of code, and do not put as much load on your server.
nl: Snippets zijn vergelijkbaar met plugins - ze breiden zowel de functionaliteit van WordPress uit als deze uitbreiden. Snippets zijn lichter, slechts een paar regels code, en belasten je server niet zo zwaar.

en: Snippets per page
nl: Snippets per pagina

en: Snippets with a lower priority number will run before those with a higher number.
nl: Snippets met een lager prioriteitsnummer worden eerder uitgevoerd dan degene met een hoger nummer.

en: Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippet. <a href="%2$s">Have fun!</a> | Successfully imported <strong>%1$d</strong> snippets. <a href="%2$s">Have fun!</a>
nl[0]: De snippet <strong>%1$d</strong> importeren is gelukt. <a href="%2$s">Veel plezier.</a>
nl[1]: De snippets <strong>%1$d</strong> importeren is gelukt. <a href="%2$s">Veel plezier.</a>

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Support Forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Support this plugin's development
nl: Ondersteun de ontwikkeling van deze plugin

en: Tab Size
nl: Tabgrootte

en: Take the survey now
nl: Vul nu de enquête in

en: The code snippet you are trying to save produced a fatal error on line %d:
nl: De code-snippet die je probeert op te slaan veroorzaakt een fatale fout op regelnummer %d:

en: The previous version of the snippet is unchanged, and the rest of this site should be functioning normally as before.
nl: De vorige versie van de snippet is onveranderd, en de rest van de site zou normaal moeten functioneren zoals voorheen.

en: The snippet has been deactivated due to an error in the code.
nl: De snippet werd gedeactiveerd vanwege een fout in de code.

en: The snippet has been deactivated due to an error on line %d:
nl: De snippet werd gedeactiveerd vanwege een fout in regelnummer %d:

en: The width of a tab character.
nl: De breedte van een tab karakter.

en: Theme
nl: Thema

en: This is an example snippet for demonstrating how to add an HTML shortcode.
nl: Dit is een voorbeeld snippet om te demonstreren hoe je een HTML shortcode toevoegt.

en: This is an example snippet for demonstrating how to add custom CSS code to your website.
nl: Dit is een voorbeeld snippet om te laten zien hoe je aangepaste CSS code aan je site kunt toevoegen.

en: This is an example snippet for demonstrating how to add custom JavaScript code to your website.
nl: Dit is een voorbeeld snippet om te laten zien hoe je aangepaste JavaScript code aan je site kunt toevoegen.

en: Untitled #%d
nl: Zonder titel #%d

en: Upload Files
nl: Upload bestanden

en: Upload files and import
nl: Upload en importeer bestanden

en: Upload one or more Code Snippets export files and the snippets will be imported.
nl: Upload een of meer exportbestanden voor code snippet en de snippets worden geïmporteerd.

en: Use Full Editor
nl: Gebruik de volledige editor

en: Use hard tabs (not spaces) for indentation.
nl: Gebruik harde tabs (geen spaties) voor het inspringen.

en: Visit the WordPress.org plugin page
nl: Bezoek de WordPress.org plugin pagina

en: Visit the support forums
nl: Bezoek de ondersteuningsforums

en: What should happen if an existing snippet is found with an identical name to an imported snippet?
nl: Wat moet er gebeuren als er een bestaande snippet wordt gevonden met een identieke naam als een geïmporteerde snippet?

en: When the plugin is deleted from the <a href="%s">Plugins</a> menu, also delete all snippets and plugin settings.
nl: Als de plugin verwijderd wordt uit het menu <a href="%s">Plugins</a>, verwijder dan ook alle snippets en plugin instellingen.

en: Whether the editor should scroll or wrap for long lines.
nl: Of de editor moet scrollen of omsluiten voor lange regels.

en: Wrap Lines
nl: Lijnen omsluiten

en: Y/m/d
nl: J/m/d

en: You are about to permanently delete the selected item.
nl: Je staat op het punt het geselecteerde item definitief te verwijderen.

en: You are about to permanently delete this snippet.
nl: Je staat op het punt dit snippet definitief te verwijderen.

en: You are not authorized to access this page.
nl: Je bent niet geautoriseerd om deze pagina te openen.

en: You can load your snippets from a code snippets export file using this page.
nl: Via deze pagina kun je je snippets laden uit een exportbestand voor code snippets.

en: You can remove it, or edit it to add your own content.
nl: Je kunt het verwijderen of bewerken, om je eigen inhoud toe te voegen.

en: You can save your snippets to a code snippets export file using the <a href="%s">Manage Snippets</a> page.
nl: Je kan je snippets opslaan in een Code Snippets (.xml) export bestand door van de <a href="%s">Beheer Snippets</a> pagina gebruik te maken.

en: You need to fill out the name and code fields for your snippet to be added. While the description field will add more information about how your snippet works, what is does and where you found it, it is completely optional.
nl: Je moet de naam- en codevelden invullen om je snippet toe te voegen. Hoewel het beschrijvingsveld meer informatie zal toevoegen over hoe je snippet werkt, wat het doet en waar je het hebt gevonden, is het volledig optioneel.

[ctx: keyboard key]
en: Option
nl: Optie

[ctx: menu label]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: menu label]
en: All Snippets
nl: Alle snippets

[ctx: menu label]
en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

[ctx: menu label]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: menu label]
en: Settings
nl: Instellingen

en: rows
nl: rijen

[ctx: snippet]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: snippets]
en: Import
nl: Importeren

[ctx: snippets]
en: Manage
nl: Beheren

[ctx: snippets]
en: Settings
nl: instellingen

en: write your CSS code here
nl: schrijf hier je CSS code

en: write your HTML shortcode content here
nl: schrijf hier je HTML-shortcode inhoud

en: write your JavaScript code here
nl: schrijf hier je JavaScript code
